Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Jakoś to nie będzie! - Kolejna witryna oparta na WordPressie Jakoś to nie będzie! - Kolejna witryna oparta na WordPressie Jakoś to nie będzie! - Kolejna witryna oparta na WordPressie

O autorce

Z wykształcenia germanistka, z zawodu felietonistka, dziennikarka, recenzentka i emerytowana tenisistka. W TVN24 prowadzi program Xięgarnia, w „Twoim Stylu” pisze felietony, działa w Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej. Bezskutecznie stara się utrzymać równowagę między życiem prywatnym (dwóch synów, mąż pisarz i pies mieszaniec), towarzyskim (nie ma czym się chwalić) a służbowym. Córka wybitnego felietonisty Daniela Passenta i genialnej pisarki Agnieszki Osieckiej. Mieszka w Warszawie, której poświęciła m.in. książki „Miastówka” oraz „Stacja Warszawa”.

Autorka o swoim blogu: Urodziłam się w czasach analogowych, odebrałam niezłą edukację, której nie mam zamiaru oddawać, ale nic mnie nie przygotowało na taki rollercoaster, jakim jest życie w Polsce i współczesnej Europie. Blog jest próbą odreagowania i zrozumienia otaczającej nas codzienności – tej politycznej, ale też rodzinnej i tej, którą znam z pracy w mediach i organizacji pozarządowej.